Współczesne czasy, z niesamowitym rozwojem technologicznym, charakteryzują się też tym, iż tak naprawdę prawie każdy jest dziś fotografem. Praktycznie każda osoba posiadająca smartfon, ma możliwość robienia zdjęć i oczywiście z niej korzysta. Jednakże warto zastanowić się, czy te „pstrykane” tak często „fotki” są rzeczywiście fotografiami.

 

Dobra fotografia jest wypadkową wielu zmiennych. Mowa tu o właściwym oświetleniu, odpowiednim tle, nieskazitelnej jakości, ale nade wszystko musi ona wyrażać bądź budzić emocje. Tylko tego typu zdjęcie, wzbudzające nasz zachwyt lub też poruszające nasze serce czy duszę, możemy określić dobrą fotografią.

 

Chcąc ją jednak posiadać i cieszyć oko przez długi czas, winniśmy skierować się w stronę dobrego fotografa. Bowiem jego wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie są nam w stanie zagwarantować, że jakość będzie możliwie najwyższa. W przypadku, gdy przedmiotem Państwa zainteresowania jest najlepszy fotograf z Białegostoku, okaże się, iż lepiej trafić nie można było.

Kontakt

Fotograf Białystok

Jeśli zamieszczone informacje oraz portfolio spodobały się proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie maila na poniższy adres z zapytaniem dostępności terminu. W przypadku, gdy nie będzie zarezerwowany nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli się spotkać i podpisać umowę.

 Dziękujemy za czas spędzony na naszej  stronie

Leszek tel. 504861935 

Sławek tel. 696436894

mail: biuro@studiopaparazzi.pl