Filmowanie ślubu lustrzanką

Wideofilmowanie ślubów Białystok

Aby uzyskać bardzo plastyczny obraz filmu ślubnego lepiej użyć lustrzanki gdzie uzyskamy niewielką głębię ostrości obrazu, zbliżonego do nagrań z profesjonalnych kamer używanych w kinematografii.  Osiągniemy to dzięki dużej rozmiary matrycy DSLR oraz zastosowanie wymiennych obiektywów.  Jakość obrazu jest rewelacyjna. Zaletą jest ich rozmiar oraz mobilność, dzięki temu mają one przewagę przy pracy  gdzie szybkość przygotowania sprzęty filmowego ma duże znaczenie. Świetna jakość filmu jest rozwiązaniem dla niezależnych filmowców, co pozwala obniżyć koszt produkcji filmu. Film ślubny to małe dzieło sztuki. Większość filmowców ślubnych wyznaje pogląd, gdy film daje estetyczny obraz i dobry odbiór. Umiejętność sztuki ślubnej,  poszanowaniu zasad i chronologii dobra muzyka i powstanie ciekawy film ślubny. Dobry ślubny operator to osoba odpowiedzialna za powstanie pamiątki a  po odpowiednim montażu pozwolą cieszyć oko nowożeńcom na długie lata. Reportaż ślubny jest jednym z gatunków filmu, czyli zapisem wybranych autentycznych  chwil  z dnia ślubu. To obraz i historia  prawdziwych ludziach i ich wspomnienia z zaproszonymi gośćmi pełen mocji.

Ślub jest dla każdej Pary Młodej dniem szczególnym, wyjątkowym i na pewno jedynym w swoim rodzaju. Jest pełen emocji, wrażeń, uśmiechu, radości, a nade wszystko Miłości. I właśnie osobom składającym sobie tego dnia przysięgę małżeńską najbardziej zależy na tym, by móc ten dzień jeszcze długo pielęgnować w pamięci.

 

By radość z tego dnia trwała jak najdłużej, by można było w nieskończoność wracać do tych podniosłych wydarzeń i słów, niezbędnym jest ich uwiecznienie. Temu zaś celowi służą zarówno ślubne fotografie, jak i filmy. I tutaj niezwykle istotny jest wybór takiego profesjonalisty, który zagwarantuje nie tylko właściwe oddanie warstwy estetycznej, ale nade wszystko pochyli się nad stroną emocjonalną.

 

Wideofilmowanie ślubów jest zajęciem dość wymagającym. Nie wystarczy bowiem wziąć kamery do ręki i nagrywać. Tutaj niezwykle istotnym jest uchwycenie właściwego momentu, pokazanie uczuć i emocji, ale też jednocześnie nie wchodzenie w rolę najważniejszej osoby na przyjęciu weselnym.

Na temat wideofilmowania ślubów wiemy wszystko, to co powinniśmy, aby podchodzić do pracy w pełni profesjonalnie. W przypadku filmowania tak ważnych uroczystości najważniejsza jest zawsze właściwa postprodukcja obrazu. Dzięki naszemu zaangażowaniu i poświęconemu czasu jesteśmy w stanie wyciągnąć z filmów ślubnych cały ich potencjał.

 

Inne doświadczenie

To właśnie dzięki temu całość przedstawiona jest w profesjonalnym montażu, który jednocześnie jest najlepszą pamiątką z tak wyjątkowego dnia, jak ślub. Obraz to nie wszystko w sprawie wideo-filmowania jest to tylko i wyłącznie jeden z elementów filmu. Równie mocno, jak w przypadku obrazu pracujemy nad właściwą obróbką dźwięku, dzięki czemu nie uświadczymy żadnych szumów czy trzasków na nagraniu.

 

Nowy format

W przypadku filmowania wesel i ślubów należy również stawiać na szybki transfer gotowych materiałów, dzięki czemu praca nad filmem jest nie tylko szybka, ale i przyjemna. Nasi realizatorzy dbają o wszystkie szczegóły, dzięki czemu efekt ostateczny jest piorunujący i robi wrażenie.

Czy wideofilmowanie ślubów Białystok jest nadal modne?

 

Fotograf czy kamerzysta? Wiele przyszłych młodych par zadaje sobie to pytanie. Czy wydatek związany z wynajęciem kamerzysty na wesele jest opłacalny? Naszym zdaniem należy zacząć od zupełnie innego sformułowania tego pytania. Na wydatki związane ze ślubem nie należy patrzeć przez pryzmat opłacalności, ale utrwalania pięknych chwil, które więcej się nie powtórzą. Jeżeli jesteście wrażliwi na piękno, lubicie pielęgnować wspólnie spędzony czas i chcecie się dzielić swoją radością z dalszymi pokoleniami, zachęcamy do wideofilmowania. Film z waszego ślubu i wesela oczywiście nie musi mieć nudnej formy wielogodzinnego dokumentu. Któż z nas ma czas na jego oglądanie? Zamiast tego fotografia ślubna Białystok przygotuje dla Państwa wyjątkowy wideoklip, długości ok 3 do 5 minut. Będą w nim zawarte wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze momenty z Waszego ślubu. Całość otrzyma wyjątkową oprawę muzyczną i wizualną, która jeszcze bardziej będzie zachęcała do oglądania całości. Posiadając tak wspaniałą pamiątkę, można się nią łatwo dzielić z innymi, udostępniając np. przez media społecznościowe lub YouTube.