Prawdziwe historie utwalone na zdjęciach i filmach

Sesje ślubne, reportaże weselne i sesje narzeczeńskie

Sesja Plenerowa Ula i Rafał

Kolejne wspomnienie. Praca dla Uli i Rafała od samego początku układała się doskonale. Wspaniała para wspaniała atmosfera towarzyszyła nam od przygotowań do końca mojego pobytu na sesji plenerowej

Sesja Plenerowa Justyna i Marek

Warto poświęcić osobny dzień na realizację wymarzonej sesji plenerowej, co z pewnością skutkuje piękniejszymi ujęciami. Sesja plenerowa w dniu ślubu to bardzo duże ograniczenie. Sesja w dniu ślubu to dodatkowe zagrożenie na pobrudzenie sukni, a tego z pewnością nowożeńcy by nie chcieli!

Sesja Plenerowa Marta i Bartek

Ślub i wesele Marty i Bartka to przyjaźni która zmieniła się w szaloną miłość. Z innej strony – początek nowego życia na zawsze razem . Jeśli planujecie i Wy nową, wspólną podróż przez życie to zadbajcie o dobre kadry z sesji plenerowej. Dobry ślubny fotograf w Białymstoku sprawi, że pięknie wspomnienia zostaną z Wami na zawsze.

Sesja Plenerowa Magdaleny i Łukasza

Plener Ślubny Ania i Piotr

Sesja Plenerowa Aneta i Krystian

Sesja Plenerowa Iwona i Mariusz

W każdym ślubnym sezonie obiecuję sobie, że będę prowadził blog na bieżąco.  Niestety  zlecenia zajmują często za dużo czasu i mocno weryfikują czas aby coś dodać. Ale się staram. Zapraszam  do obejrzenia.

Sesja Plenerowa Paulina i Sebastian

W przypadku dnia ślubu zawsze  możecie całkowicie polegać na doświadczeniu fotografa ślubnego, to zupełnie inaczej jest podczas sesji plenerowej. Nie wystarczy podać miejsce, czas sesji ślubnej .Paulina i Sebastian mieli pomysł gdzie i co zrobić. Zapraszam

Sesja Plenerowa Sylwia i Wojtek

Na sesję plenerową  wybraliśmy parę różnych miejsc. Dlaczego? Bo fotografowanie takiej uroczej pary  jest czystą przyjemnością – każdy ślubny fotograf  marzy o takich nowożeńcach.W trakcie sesji czekaliśmy na słońce i ostatecznie się nie doczekaliśmy. Ale i tak wyszło pięknie. Ps. Momentami szczerze to świeciło słoneczko dla naszej pary młodej.

Sesja Plenerowa Paulina i Konrad

W miejscu wyjątkowo urokliwym z rustykalnym klimatem wykonaliśmy sesję plenerową Ziołowy Zakątek …. i jeszcze przepyszną kuchnią. Pogoda nam dopisała humory też. Wykonaliśmy idealne zdjęcia plenerowe w tym magicznym miejscu.

Fotograf Ślubny Łomża Agata i Daniel

Sesja Plenerowa Kinga i Tomasz

Sesja Plenerowa Marlena i Mariusz

Drodzy nowożeńcy Marleno i Mariuszu. Korzystając z okazji życzę Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Niech się wam zawsze wiedzie. Oby każdy Wasz  wspólny dzień  generuje dużo miłości jak w dniu wesela.

Sesja Plenerowa Ula i Adrian

Dziś postaram się zobrazować klimat kilkunastoma zdjęciami, które wykonałem w plenerze dla Uli i Adriana. Pewnie uważacie że fotograf ślubny nie odczuwa nic, nie przeżywa, że to jego praca. Mam cichą nadzieję, że macie jeszcze chwilkę aby zapoznać się z historią.

Sesja Plenerowa Milena i Tomasz

Na sesję ślubną Mileny i Tomasza wybraliśmy się do Pisza tam gdzie było ich wesele. Przepiękne magiczne miejsce, ukryte  pośród leśnych zakątków pięknej przyrody, trochę na uboczu trochę wody, z niecodziennym, sielankowym klimatem. To wyjątkowo magiczne miejsce. Wrócę do tu jeszcze nie raz. Miałem ogromne szczęście, że mogłem tam być i zrobić zdjęcia.

Sesja ślubna Renata i Darek

Zapatrzeni w siebie Renata i Darek pałając wielkim uczuciem do siebie nawet nie zauważali, że jestem z nimi ja fotograf ślubny Białystok …  byli zakochaną parą osób o zachodzie słońca.

Sesja Plenerowa Karolina i Dawid

Plener ślubny Sylwia i Wojciech