Prawdziwe historie utwalone na zdjęciach i filmach

Sesje ślubne, reportaże weselne i sesje narzeczeńskie

Sesja Plenerowa Ula i Rafał

Kolejne wspomnienie. Praca dla Uli i Rafała od samego początku układała się doskonale. Wspaniała para wspaniała atmosfera towarzyszyła nam od przygotowań do końca mojego pobytu na sesji plenerowej

Sesja Plenerowa Justyna i Marek

Warto poświęcić osobny dzień na realizację wymarzonej sesji plenerowej, co z pewnością skutkuje piękniejszymi ujęciami. Sesja plenerowa w dniu ślubu to bardzo duże ograniczenie. Sesja w dniu ślubu to dodatkowe zagrożenie na pobrudzenie sukni, a tego z pewnością nowożeńcy by nie chcieli!

Sesja Plenerowa Marta i Bartek

Ślub i wesele Marty i Bartka to przyjaźni która zmieniła się w szaloną miłość. Z innej strony – początek nowego życia na zawsze razem . Jeśli planujecie i Wy nową, wspólną podróż przez życie to zadbajcie o dobre kadry z sesji plenerowej. Dobry ślubny fotograf w Białymstoku sprawi, że pięknie wspomnienia zostaną z Wami na zawsze.

Sesja Plenerowa Magdaleny i Łukasza

Emocje i każda chwila ulatują w zapomnienie bardzo szybko, dlatego w dniu ślubu bez wątpienia, fotograf musi z nami być. Zatrzymanie wszystkich wyjątkowych momentów na ślicznych zdjęciach ślubnych to najwspanialsza pamiątka, jaka nam pozostaje na długie lata. Oczywiście zdjęcia muszą być wykonywane starannie i z ogromnym zaangażowaniem. Naszym zadaniem jest odnalezienie takiego profesjonalisty. Na pewno fotograf ślubny powinien wyróżniać się doświadczeniem. Jeżeli tego mu zabraknie to ryzykujemy słabą, jakością zdjęć.

Plener Ślubny Ania i Piotr

Najlepszy fotograf ślubny to fotograf, który już podczas pierwszego kontaktu z przyszłą Parą Młodą będzie dokładnie orientował się w tym, czego para taka oczekuje. Po prostu, po tej osobie będzie od razu widać jej profesjonalizm, co klienci będą również mogli szybko spostrzec. Profesjonalny fotograf będzie starał się zrozumieć, jaką wizję co do sesji ślubnej mają narzeczeni i będzie również sam podrzucać swoje pomysły, które będą mu pasować do konkretnej pary. W związku z tym spodziewać można się tego, iż będzie się miało do czynienia z osobą, która rzeczywiście będzie dobrze znać się na pełnionych przez siebie obowiązkach. Również fotograf taki będzie nie tylko podchodził do swojego zawodu jak do koniecznego fachu. Będzie on bowiem starał się pokazać artystyczną stronę całego przedsięwzięcia odnoszącego się do fotografii ślubnej. Warto więc będzie spotkać się z kilkoma fotografami, zanim ktoś zdecyduje się, co do którego będzie mieć pewność, iż chciałby by osoba ta go reprezentowała.

Sesja Plenerowa Aneta i Krystian

Każdy początkujący fotograf ślubny przede wszystkim powinien dobrze zorientować się w tym, jak powinna wyglądać właściwie poprowadzona sesja ślubna. Dzięki temu bowiem na pewno nabierze większej pewności co do tego, że dobrze wywiązuje się ze wszystkich tych obowiązków, które zostały na niego nałożone. Dzięki temu również jego w tym zakresie na pewno będzie o wiele większa. A na samym początku swojej kariery w tej branży będzie to czymś wyjątkowo ważnym. Będzie wiedzieć bowiem, jak powinny wyglądać atrakcyjne sesje ślubne i takie też sesje będzie realizować. A zadowolone z usług Pary na pewno będą polecać kreatywnego i skrupulatnego w swojej pracy fotografa innym osobom. Dlatego, jeśli komuś nie jest absolutnie obojętne to, jak potoczy się jego kariera zawodowa, to powinien właśnie na tym się skupić. To już od pierwszych chwil w branży fotograficznej, a ściślej w fotografii ślubnej pozwoli poczuć się pewniej i przyczyni się do szybszego ustabilizowania sytuacji co do własnych zleceń.

Sesja Plenerowa Iwona i Mariusz

W każdym ślubnym sezonie obiecuję sobie, że będę prowadził blog na bieżąco.  Niestety  zlecenia zajmują często za dużo czasu i mocno weryfikują czas aby coś dodać. Ale się staram. Zapraszam  do obejrzenia.

Sesja Plenerowa Paulina i Sebastian

W przypadku dnia ślubu zawsze  możecie całkowicie polegać na doświadczeniu fotografa ślubnego, to zupełnie inaczej jest podczas sesji plenerowej. Nie wystarczy podać miejsce, czas sesji ślubnej .Paulina i Sebastian mieli pomysł gdzie i co zrobić. Zapraszam

Sesja Plenerowa Sylwia i Wojtek

Na sesję plenerową  wybraliśmy parę różnych miejsc. Dlaczego? Bo fotografowanie takiej uroczej pary  jest czystą przyjemnością – każdy ślubny fotograf  marzy o takich nowożeńcach.W trakcie sesji czekaliśmy na słońce i ostatecznie się nie doczekaliśmy. Ale i tak wyszło pięknie. Ps. Momentami szczerze to świeciło słoneczko dla naszej pary młodej.

Sesja Plenerowa Paulina i Konrad

W miejscu wyjątkowo urokliwym z rustykalnym klimatem wykonaliśmy sesję plenerową Ziołowy Zakątek …. i jeszcze przepyszną kuchnią. Pogoda nam dopisała humory też. Wykonaliśmy idealne zdjęcia plenerowe w tym magicznym miejscu.

Fotograf Ślubny Łomża Agata i Daniel

Dzień ślubu to dzień wyjątkowo ważny. To dzień, w którym wszystko musi być dokładnie, jak zostało to zaplanowane. Tylko bowiem w ten sposób będzie można mieć pewność, że zostanie on bardzo dobrze zapamiętany przez Młodą Parę, jak i przez zaproszonych przez nich gości. Nie bez znaczenia jest również więc sam wybór osób, które będą miały uroczystość tę uświetnić swoją obecnością. Głównie będzie chodzić tutaj o osobę fotografa ślubnego. To w końcu najwyższej jakości, oryginalna fotografia ślubna jest głównym źródłem pamiątki dla Państwa Młodych na długie lata. Dzięki temu można cieszyć się z przepięknych, unikatowych zdjęć. Każdy więc fotograf ślubny powinien dbać o to, by we właściwy sposób wypromować swój salon fotograficzny, szczególnie wtedy, kiedy specjalizuje się w fotografii ślubnej. To pozwoli mieć pewność, że osobie tej nie zabraknie klientów. Nie będzie się ona wręcz umiała opędzić od nowych zleceń. Dobrze będzie ten potencjał wykorzystać, tym bardziej, że konkurencja w tym zakresie jest duża.

Sesja Plenerowa Kinga i Tomasz

Jeśli ktoś wie, że fotografie, które wykonuje podczas ślubów są zdjęciami szczególnie wysokiej jakości, to z całą pewnością powinien skupić się na tym, by właśnie tego typu zdjęć robić jak najwięcej. W ten sposób będzie można pokazać swoją kompetencję i szybko zasłynąć w branży jako taka osoba, która głównie specjalizuje się w zdjęciach ślubnych. Taki też fotograf ślubny będzie o wiele częściej brany pod uwagę przez pary niż fotograf, który we właściwy sposób nie zatroszczy się o swoją reklamę, o czym też będzie warto pamiętać. Należy wiedzieć, w jaki sposób współpracować z innymi, na tyle, by każdy był w jak największym stopniu zadowolony z tego, co mamy mu konkretnie do zaproponowania. Nawet więc, jeśli już wiele lat pracujemy w tej branży, to nie powinniśmy się poddawać tendencyjnemu podejściu i zawsze w jak największym stopniu starać się spełniać oczekiwania osób, na których opinii będzie nam zależeć. Czyli klientów. W zawodzie tym nie można sobie pozwolić na popadanie w rutynę.

Sesja Plenerowa Marlena i Mariusz

Drodzy nowożeńcy Marleno i Mariuszu. Korzystając z okazji życzę Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Niech się wam zawsze wiedzie. Oby każdy Wasz  wspólny dzień  generuje dużo miłości jak w dniu wesela.

Sesja Plenerowa Ula i Adrian

Dziś postaram się zobrazować klimat kilkunastoma zdjęciami, które wykonałem w plenerze dla Uli i Adriana. Pewnie uważacie że fotograf ślubny nie odczuwa nic, nie przeżywa, że to jego praca. Mam cichą nadzieję, że macie jeszcze chwilkę aby zapoznać się z historią.

Sesja Plenerowa Milena i Tomasz

Na sesję ślubną Mileny i Tomasza wybraliśmy się do Pisza tam gdzie było ich wesele. Przepiękne magiczne miejsce, ukryte  pośród leśnych zakątków pięknej przyrody, trochę na uboczu trochę wody, z niecodziennym, sielankowym klimatem. To wyjątkowo magiczne miejsce. Wrócę do tu jeszcze nie raz. Miałem ogromne szczęście, że mogłem tam być i zrobić zdjęcia.

Sesja ślubna Renata i Darek

Zapatrzeni w siebie Renata i Darek pałając wielkim uczuciem do siebie nawet nie zauważali, że jestem z nimi ja fotograf ślubny Białystok …  byli zakochaną parą osób o zachodzie słońca.

Sesja Plenerowa Karolina i Dawid

Najlepszy fotograf ślubny to fotograf, który już podczas pierwszego kontaktu z przyszłą Parą Młodą będzie dokładnie orientował się w tym, czego para taka oczekuje. Po prostu, po tej osobie będzie od razu widać jej profesjonalizm, co klienci będą również mogli szybko spostrzec. Profesjonalny fotograf ślubny będzie starał się zrozumieć, jaką wizję co do sesji ślubnej mają narzeczeni i będzie również sam podrzucać swoje pomysły, które będą mu pasować do konkretnej pary. W związku z tym spodziewać można się tego, iż będzie się miało do czynienia z osobą, która rzeczywiście będzie dobrze znać się na pełnionych przez siebie obowiązkach. Również fotograf taki będzie nie tylko podchodził do swojego zawodu jak do koniecznego fachu. Będzie on bowiem starał się pokazać artystyczną stronę całego przedsięwzięcia odnoszącego się do fotografii ślubnej. Warto więc będzie spotkać się z kilkoma fotografami, zanim ktoś zdecyduje się, co do którego będzie mieć pewność, iż chciałby by osoba ta go reprezentowała.

Plener ślubny Sylwia i Wojciech

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Jak wiadomo, główną pamiątką z tego wydarzenia są zdjęcia oraz film ślubny, dlatego też każda para powinna pamiętać o tym, by zatrudnić jak największego profesjonalistę w tym fachu, który będzie w stanie zagwarantować to, że wszystkie zdjęcia, jakie wówczas zostaną wykonane będą jak największej wartości. Również sesje ślubne, jakie wykonuje dany fotograf, a które osobom tym zostaną pokazane, powinny być w jak największym stopniu przekonywujące. Tak, by narzeczeni od razu zdecydowali się na to, iż właśnie ten fotograf będzie w stanie spełnić ich wszystkie oczekiwania. Należy więc być całkowicie skupionym na tym, aby zawsze pokazywać swoje najlepsze prace. Wówczas klienci będą widzieć, że mają do czynienia z człowiekiem, który rzeczywiście jest kompetentny, i który sprawi, że dzień ten będzie jeszcze bardziej magiczny. Należy wiedzieć, jak przyciągać do siebie klientów, tym bardziej, że dzisiaj konkurencja w tej konkretnej branży jest duża.